• İletişim: 444 98 67

Hakkımızda

Hakkımızda

Aks Grup İnşaat: Yenilikçi Projeler, Güçlü Gelecek

AKS GRUP İNŞAAT olarak, 2006 yılından itibaren inşaat sektöründe yürüttüğümüz başarılı projelerle adımızı duyurduk. Bu serüvene Bodrum’da yabancılara yönelik proje ve villa inşaatlarıyla başlayarak, insaat sektöründe çığır açan projeleri hayata geçirme hedefiyle yola çıktık. Amacımız, konut sahibi olmak isteyenler için kaliteli, modern ve konforlu yaşam alanları yaratmaktı.

2008 yılında Trabzon’daki ilk projemize başladık ve o zamandan bu yana Trabzon’un doğal güzellikleriyle harmanlanmış özel projeler sunmaktan gurur duyuyoruz. İlk adımımızı attığımız günden itibaren,İnci Evleri, Yomra Mercan Evleri, Yakut Evleri, Elmas Park Center, Gold Evleri, 1001 Pırlanta Vadisi gibi projelerle Trabzon’un siluetini şekillendirmeye başladık. Aquamarine Konutları, Aquamarine Platinium Konutları, Yalıncak Villa gibi projeler ise İstanbul’un güzelliğine dokunduk.

Bugün, Arsin Yeşilce, Yomra Haliç Park ve Focus İstanbul Beylikdüzü gibi projelerimizle yolumuza devam ediyoruz. Bu projeler, modern yaşamın tüm detaylarını düşünerek tasarlanmış, çevreye duyarlı, enerji verimliliği sağlayan ve insana odaklı projelerimizin yalnızca birkaçını temsil ediyor.

AKS GRUP İNŞAAT olarak, başarımızı insan merkezli prensiplerimize borçluyuz. “İnsanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” anlayışı, her projemizde önceliğimizdir. Müşterilerimize en üst düzeyde yaşam alanları sunarken, topluma ve çevreye olan sorumluluğumuzu da asla unutmuyoruz.

Güçlü bir ekibin parçası olarak, projelerimizi titizlikle hayata geçiriyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, modern mimari anlayışını en yüksek kalite ile buluşturuyoruz. AKS GRUP İNŞAAT olarak, inşaat sektöründeki bilgi birikimimiz ve deneyimimizle gelecekte de adını duyuracak projelerle yolumuza devam edeceğiz. Sizlerle daha nice başarıları paylaşabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Şirket Profili

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan Karnur İnşaat, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

MİSYON VE VİZYON

Çağımızın bizlere sunduğu teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olan bakış açımızla sosyal, ekonomik ve ticari alanlarda modern gelişmelerin ilk takipçisi ve hedef belirleyeni olmayı amaçladık. Edindiğimiz tecrübelerimizle sunduğumuz hizmet, proje ve yatırımlarımızda sürekli kendini yenileyen, geliştiren anlayışla büyümeyi ve faaliyet alanlarımızda paydaşlarımıza en yüksek değerleri sunmayı misyon edindik.

Hızla değişen global pazar dinamikleri ve piyasa beklentilerinden doğan iş fırsatlarını değerlendirebilen, yenilikçi anlayışa sahip, hem yerel hem de ulusal alanda yatırım ve projeleri temel vizyonumuz olarak belirledik.

POLİTİKALARIMIZ

Tüm projelerimizi uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak; öngörülen sürede kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarına uygun olarak üst düzey bir hizmet sunmaktır.

Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde; çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikeler tanımlanır. İş güvenliği ve insan sağlığına verilmesi gereken önem konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince üzerimize düşen yükümlülükleri araştırıp, bunları en doğru şekilde yerine getirmektir.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik: Çalışanlarımız, kullanıcılarımız ve diğer paydaşlarımızla ilişkilerimizde yasalara ve ahlak kurallarına uymayı, adil olmayı, karşılıklı yarar sağlamayı, şeffaflığı, iyi niyet ve anlayışla davranmayı ilke olarak benimsiyoruz.

Yenilikçilik: Çalıştığımız sektörlerdeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek en yeni bilgi ve teknolojileri edinmek üzere insan kaynağımıza ve teknolojiye daima yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik: Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevresel, ekonomik ve sosyal sorumluluğumuzu her zaman gözeterek, güçlü işgücü, altyapı, bilgi, teknoloji ve güven ile sürdürülebilir büyümenin önemine inanıyoruz